Ürün Numarası: 108.80.176
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Gömme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Nikel |
| DELİK AKS ARALIĞI | 96mm |
| KULP UZUNLUĞU | 121mm |
| ÜRÜN ADI | METALLAMAT |
| MALZEME | Çelik |
| DIŞ DERİNLİK | 14mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 43mm |
| DELİK BOYU | 115mm |
| DELİK DERİNLİĞİ | 10mm |
| DELİK YÜKSEKLİĞİ | 38mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Bastırılarak |
| KAPAK MALZEMESİ | |
| MODEL ADI | METALLAMAT S / K |
| YENİ ÜRÜN MÜ? |


