Ürün Numarası: 100.01.272
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antrasit |
| ÜST YÜZEY | Antrasit |
| DELİK AKS ARALIĞI | 320mm |
| KULP UZUNLUĞU | 333 mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 30 mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 14 mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | SLARK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


