Ürün Numarası: 138.01.920
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Krom |
| ÜST YÜZEY | Mat Krom |
| KULP UZUNLUĞU | 30mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Plastik (ABS) |
| DIŞ DERİNLİK | 19mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 30mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | SQOODY |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


