Ürün Numarası: 100.12.420
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Rose |
| ÜST YÜZEY | Parlak Rose |
| DELİK AKS ARALIĞI | 160mm |
| KULP UZUNLUĞU | 182mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 22mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 30mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | STARK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |



