Ürün Numarası: 545.93.435
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | |
|---|---|
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE DERİNLİĞİ – MİNİMUM | 500mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE GENİŞLİĞİ – MİNİMUM | 564mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE YÜKSEKLİĞİ – MİNİMUM | 1700mm |
| SEPET SAYISI | 6 + 6 |
| SEPET TİPİ | Arena Style |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | |
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Depolama Alanları Gıda Depolama Alanları Yemek Hazırlama Alanları |
| KAPAK TİPİ | Menteşeli Kapak |
| ÜRÜN ADI | Ray İçin Kapama Profili |
| AÇILMA YÖNÜ | Sağ / Sol |
| MODEL ADI | Slido F-Flush51 60A |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


