Ürün Numarası: 545.03.732
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
|---|---|
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE DERİNLİĞİ – MİNİMUM | 175mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE GENİŞLİĞİ – MİNİMUM | 562mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE YÜKSEKLİĞİ – MİNİMUM | 1700mm |
| SEPET SAYISI | 6 |
| SEPET TİPİ | Arena Style |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 24kg |
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Hayır |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Depolama Alanları Gıda Depolama Alanları Yemek Hazırlama Alanları |
| KAPAK TİPİ | Menteşeli Kapak |
| ÜRÜN ADI | Boy Kiler Seti |
| MODEL ADI | TANDEM SIDE |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |



