Ürün Numarası: 102.27.870
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Pirinç |
| ÜST YÜZEY | Parlak Pirinç |
| DELİK AKS ARALIĞI | 32mm |
| KULP UZUNLUĞU | 60mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 68mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | TONDO |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


