Ürün Numarası: 421.95.111
Ürün Özellikleri
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Mekanik |
|---|---|
| DIŞ GENİŞLİK | 210mm |
| KULLANIM YERİ | Duvar |
| MALZEME | Plastik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 40kg |
| ÜRÜN ADI | TV Masa ve Sehpa Donanımları |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 28mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 28mm |
| MODEL ADI | ULTRA E TV Dönme Tertibatı |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


