Ürün Numarası: 100.81.044
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
| ÜST YÜZEY | Mat Nikel |
| DELİK AKS ARALIĞI | 224mm |
| KULP UZUNLUĞU | 232mm |
| ÜRÜN ADI | Gömme Kilit |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 30mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 245mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | UMBERTO II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


