Ürün Numarası: 120.70.872
Ürün Özellikleri
| STİL | Klasik |
|---|---|
| KULP TİPİ | Düğme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| KULP UZUNLUĞU | 55mm |
| ÜRÜN ADI | Düğme Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 33mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 15mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | UVA |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


