Ürün Numarası: 911.07.183
Ürün Özellikleri
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Paslanmaz Çelik Mat |
| KİLİTLEME TİPİ | Banyo Tipi (WC) |
| SEREN MESAFESİ | 55mm |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Dokunarak Açılım |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımsız |
| AYNA GENİŞLİĞİ | 20mm |
| KİLİT AYNA MALZEMESİ | Paslanmaz Çelik |
| KİLİT KARŞILIĞI SETE DAHİL Mİ? | Hayır |
| ÜRÜN ADI | Manyetik Kilit |
| KANAT TİPİ | Düz veya Binili Kapı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 235mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |


