Ürün Numarası: 100.12.102
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
| ÜST YÜZEY | Antik Bronz |
| DELİK AKS ARALIĞI | 320mm |
| KULP UZUNLUĞU | 328mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 16mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 40mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | VERONA MK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |


