Ürün Numarası: 983.14.050
Ürün Özellikleri
| ÜST YÜZEY | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| DONANIM | Yükseklik Ayarı Vardır +30mm (Maksimum 175mm) Bağlantı Elemanları Paket İçeriğine Dahildir |
| DIŞ GENİŞLİK | 70mm |
| MALZEME | 304 kalite paslanmaz çelik |
| PANEL KALINLIĞI | 8-14mm |
| ROZET ÇAPI | 70mm |
| ÜRÜN ADI | Ayak |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 135mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 135mm |
| TABLO BAŞLIĞI | Ayaklar |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
| META BAŞLIK | WC Kabin (Cubicle) Donanımları |


